İstanbul BBSK'da Özel Konuklar

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi İkinci Başkan Vekili Ömer Faruk Kalaycı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Hamdi Gürbüz kulübümüzü ziyaret ederek sporcularımızla buluştu.  

 

İBB Meclis İkinci Başkan Vekili Kalaycı ve İBB Meclis Üyesi Ahmet Hamdi Gürbüz; sporcular, antrenörler ve branş menajerleri ile bir araya gelerek söyleşi gerçekleştirdi.

Kalaycı ve Gürbüz'e Başkanımız Celalettin Deniztoker, Başkan Vekilimiz Enver Yılmaz, Kulüp Genel Sekreterimiz Hakan Şahin, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Murat Karakale ve Önder Benzeş de eşlik etti.

İBB Meclis İkinci Başkan Vekili Kalaycı ve İBB Meclis Üyesi Ahmet Hamdi Gürbüz; Türkiye'nin en büyük spor kulübü olan İstanbul BBSK'ya desteklerini her zaman sürdürecekleri belirtti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen söyleşide sporcu ve antrenörlerimiz de söz alırken isteklerini ve duygularını dile getirdi.

Ayrıca yoğun programı nedeniyle söyleşiye katılamayan Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım sürpriz yaparak telefon bağlantısı gerçekleştirdi.

Binali Yıldırım söyleşiye katılanları selamlarken; "Gününüz mübarek, geleceğiniz aydınlık olsun. Gençlere çok ihtiyacımız var. Gençlere ne kadar yatırım yapsak azdır. İnşallah sizlerle beraber İstanbul BBSK'nın başarısı daha da arttıracağız. Hem de gençlerimizi geleceğe daha da iyi hazırlayacağız. Ben bu duygu ve düşüncelerle tüm gençlerin gözlerinden öpüyorum. Hiç Merak etmeyin İstanbul için birlikte el ele yürümeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Bildirim

Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

    Yorum Yaz