İstanbul BB-Pınar Karşıyaka:80-105

Spor Toto Basketbol Ligi'nde Pınar Karşıyaka'yı konuk eden turuncu-lacivertli ekibimiz rakibine farklı mağlup olarak üst üste 2. yenilgisini aldı.:80-105

 Cebeci Spor Salonu'nda oynanan maçta son şampiyon Pınar Karşıyaka'yı konuk eden Basketbol takımımız Justin Cobbs, Marcus Denmon, Damir Markota, Deniz Kılıçlı ve Uğur Dokuyan beşiyle başladığı müsabakanın ilk periyodunu 24-22 önde kapadı.  Takımımız 2. Çeyrekte üstünlüğü rakibine kaptırarak soyunma odasına 43-51 geride girdi. 3. Çeyrekte de üstünlüğünü sürdüren konuk ekip bu periyodu da 9 sayı farkla 66-75 önde geçen taraf oldu.

Son çeyrekte oyun disiplininden iyice kopan takımımız müsabakadan 80-105 yenik ayrıldı ve son saniyede kaybettiği Demir İnşaat Büyükçekmece maçının ardından 2. mağlubiyetini aldı. Takımımızda 22 sayı atan Damir Markota maçın en skorer ismi olurken, Marcus Denmon 15, Sean Armand 11, Deniz Kılıçlı 9, Justin Cobbs 8, Jaka Klobucar ise 7 sayı ile maçı tamamladı.

Konuk ekipte ise Ragland 18, Kerem Gönlüm 17, Justin Carter 16, Josh Carter 13, Colten İverson ve Kenan Sipahi ise 12'şer sayı ile galibiyette pay sahibi oldular. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz