İstanbul BB'nin altyapı gururu

Aroma Voleybol Ligi'nde mücadele veren İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz Altyapısından yetiştirdiği sporcuları A takıma kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor. Takımımızda altyapıdan yetişen 7 sporcu şu an A takım forması giyiyor.

 Bünyesinde 12 Amatör branş bulunduran ve genç yetenekleri yetiştirerek Türk sporuna kazandırmayı kendisine hedef edinen kulübümüz bu çalışmalarının karşılığını Voleybol branşında da almanın mutluluğunu yaşıyor. Önceki senelerde yıldız ve genç takımlarda aşama yapan Yankı Uslu, Muhammet Ertuğrul, Burak Mert, Fatih Cihan, Murat Yenipazar gibi oyuncuları A takım kadrosuna katarak alt yapıya destek veren yönetimimiz ve teknik heyetimiz bu sene de genç takımdan orta oyuncu Berkan Eeryüz'ü A takım kadrosuna dahil etti.

Yeni sezon hazırlıklarını Sırbistan'da kamp yaparak sürdüren Voleybol takımımızda alt yapından yetişen kısa bir ayrılıktan sonra takımına geri dönen Özkan Hayırlı ve diğer genç oyuncular Yankı Uslu, Muhammet Ertuğrul, Burak Mert, Fatih Cihan, Murat Yenipazar ve Berkan Eryüz Teknik Direktörümüz Nedim Özbey ile birlikte objektiflerin karşısına geçtiler.

Takımımız Belgrad yakınlarında bulunan Kovilovo Sport Center adlı tesiste sezon öncesi kampını sürdürecek olup, kamp süresince Vojvodino ve Kızıl Yıldız takımları ile üç tane maç yapacak.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz