İstanbul BB - İraklis Selanik: 3-2

Aroma Erkekler Voleybol 1. Ligi hazırlıklarını Bulgaristan'da yaptığı kamp ve hazırlık maçlarıyla sürdüren turuncu-lacivertli ekibimiz burada yaptığı hazırlık maçında Yunan Temsilcisi İraklis Selanik'i 3-2 mağlup etti.

 

Erkek Voleybol takımımız Bulgaristan'ın Razlog şehrinde katıldığı turnuvada Yunanistan'ı Avrupa Şampiyonlar liginde temsil edecek olan Sinan Cem Tanık'lı Iraklis-Selanik takımını 3-2 mağlup etti.
 
Ameliyat geçiren pasörümüz Hüseyin Koç'un katılamadığı turnuvaya 1. sete Murat Yenipazar (Pasör) / Billings (P.çaprazı) /Muhammet Ertuğrul (Orta)/ İbrahim Başaran (Orta)/Trommel (Köşe) Antanovich (Köşe) ve Burak (Libero) olarak başlayan Erkek Voleybol takımımız ilk seti 25-21 kaybetti. 2. sete İbrahim'in yerine giren Fatih Cihan (orta) ile başlayan takımımız Pasör Murat'ın güzel pas organizasyonu ile seti 25-22 alarak setlerde eşitliği sağladı. (1-1)
3. seti 25-20 alarak seride öne geçen ekibimiz, 4. sette rakibine 16-25 kaybedince uzatma setine geçildi.  Turuncu-lacivertli ekibimiz 5. seti başarılı bir oyun ve açık farkla 15-8 maçı da 3-2 almasını bildi. Voleybol takımımız İran ikincisi Saipa takımı ile yaptığı ve çekişmeli geçen bir diğer maçı ise 3-2 kaybetti.

 

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz