İstanbul BB-Gelişim Koleji: 91-82

Türkiye Basketbol İkinci Ligi'nde Gelişim Koleji'ni konuk eden Basketbol Takımımız salondan 91-82 galibiyetle ayrıldı. Turuncu-lacivertli ekibimizde 26 sayı ile oynayan Buğrahan ve 24 sayı.21 ribaundla ‘double-double' yapan Jayme galibiyetin mimarı oldular.

 Cebeci Spor Kompleksi'nde oynanan müsabakaya turuncu-lacivertli ekibimiz; Sezgin, Recep, Levent, Jayme ve Ediz beşiyle başladı. Müsabakaya kötü başlayan Basketbol Takımımız ilk periyotu 25-13 geride bitirdi. İkinci periyotta oyunun kontrolünü eline geçiren ekibimiz bu periyotta 15 sayı bulan genç oyuncumuz Buğrahan önderliğinde hücumda toplam 32 sayı buldu ve aradaki farkı kapatarak soyunma odasına 45-43 önde girdi.

Müsabakanın ikinci yarısında hücum düzeninde tekrardan sıkıntılar yaşayan turuncu-lacivertli ekibimiz final periyoduna 63-60 geride girdi. Final periyodunda oyuna tekrardan ağırlığını koyan takımımz müsabakadan 91-82'lik skorla galip gelerek 14. galibiyetine ulaştı. Ekibimizde 26 sayı ile oynayan Buğrahan ve 24 sayı 21 ribaund ile double- double yapan Jayme galibiyetin mimarı oldular.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz