İstanbul BB filede Çeyrek finalde..

Teledünya Erkekler Türkiye Kupası 2. tur maçında Maliye Milli Piyango ile karşı karşıya gelen Voleybol takımımız rakibini 25-18, 25-13 ve 25-13 biten setler sonunda 3-0 yenerek adını çeyrek finale yazdırdı.

Haldun Alagaş Spor Salonu'nda oynanan ve Federasyon Başkanı Özkan Mutlugil, Kulüp Başkanımız Çağatay Kalkancı, Şube Sorumlumuz Mehmet Soylu ve Genel Müdürümüz Ahmet İlbar'ın da izlediği müsabakada Maliye Milli Piyango'yu etkili bir oyunla 3-0 mağlup eden İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz çeyrek finale yükseldi.

Müsabakaya etkili başlayan takımımız 4-0'lık bir seri yaptı ve ilk teknik molaya da 8-5 önde girdi. İkinci teknik molayı da 16-12 önde geçen takımımız seti Fatih, Özkan ve Billings'in etkili oyunuyla 25-18 kazanarak seride 1-0 öne geçti.

İkinci sete pasörümüz Selçuk'un önderliğinde etkili başlayan Voleybol takımımız, Trommel ve Mustafa'nın katkısıyla 8-5 ve 16-8 önde girdiği teknik molaların ardından seti 25-13 alarak seriyi 2-0 yaptı.

Üçüncü sette oyun disiplininden kopmayan iyi manşet alıp iyi servis atan takımımı hücumda da etkili olarak 8-5 ve 16-7 önde girdiği teknik molaların ardından bu seti de 25-13 alarak salondan 3-0 galip ayrılan taraf oldu.

Lig'de 3'te 3 yapan takımımız bu sonuçla da kupada adını çeyrek finale yazdırmayı başardı. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz