İstanbul BB-Çankaya Bld. ANKA:3-0

Aroma Erkekler Voleybol 1.Ligi'nden mücadele eden turuncu lacivertli ekibimiz, sahasında konuk ettiği Çankaya Belediyesi ANKA'yı 3-0 mağlup ederek, Çarşamba günü Avusturya temsilcisi Hot Volley ile oynayacağı 8'li final maçı öncesi moral depoladı.

 Haldun Alagaş Spor Salonu'nda oynanan maçta Çankaya Belediyesi ANKA ile karşı karşıya gelen Voleybol takımımız, rakibini rahat ve etkili bir oyunla 3-0 mağlup ederek, haftayı 3 puanla kapattı ve 15 Ocak Çarşamba günü saat 17.00'de Challenge Cup 8'li final maçında karşılaşacağı Hot Volley maçı öncesi moral buldu.

Maça Selçuk'un önderliğinde etkili başlayan takımımız teknik molalara açık farkla önde girdiği ve Celitans'ın ön plana çıktığı ilk seti 25-7 kazanmasını bildi ve seride 1-0 öne geçti. İkinci sete Pasör mevkiinde Ulaş'la başlayan Voleybol takımımız,  Ulaş'ın etkili servisleriyle 10-0'lık seri yakaladığı bu seti de Antanovich ve Holmes'in da katkısıyla rahat bir şekilde 25-11 kazanmasını bildi ve seriyi 2-0 yaptı. Üçüncü sete genç oyuncularla başlayan takımımız,  bu seti de 25-11 maçı da 3-0 kazanarak haftayı 3 puanla kapattı. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz