İstanbul BB Avusturya Kampı'nda..

Yeni sezon kamp çalışmalarının ilk etabını tamamlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz, 2. etap kamp çalışması için Avusturya'ya gitti. Kampı değerlendiren teknik direktörümüz Cihat Arslan, “Eski ve yenilerin kaynaşması açısından verimli bir ilk etap geçirdik” dedi.

 Avusturya'nın Salzburg kentinde 23 Temmuz'a kadar kamp yapacak ve burada 3 hazırlık maçı oynayacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuzun teknik direktörü Cihat Arslan ilk etap kampını değerlendirdi. 

İstanbul'da kulübün Langa tesislerinde yapılan 10 günlük kampın gayet verimli geçtiğine dikkat çeken teknik direktörümüz Cihat Arslan, ' İlk etap kampı hem takımı tanıma hem de eski yeni oyuncuların kaynaşması ve uyumu açısından olumlu geçti. Yapmış olduğumuz ağır antrenmanlarda futbolcularımın özverisi beni ayrıca mutlu etti.' dedi.

Yapılan transeflerin çabuk uyum sağladığına dikkat çeken Arslan, '1-2 takviye yaparak kadromuzu şekillendirmeyi ve şampiyonluk kovalayacağımız sezona hazır hale gelmeyi amaçlıyoruz. Bu açıdan bugün başlayacak ve 11 gün sürecek olan Avusturya kampımız bizim için büyük önem taşıyor. Burada Çek Brunn, Avusturya'nın Pashing ve Almanya'nın Hertha Berlin takımlarıyla eksiklermizi görme açsından 3 hazırlık maçı oynayarak yurda döneceğiz' diye konuştu. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz