İstanbul BB-Ankaraspor:0-0

PTT 1. Lig'de ilk iki sırada yer alan İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz ile Ankaraspor arasında oynanan zirve mücadelesinde gol sesi çıkmazken, takımımız uzatma dakikalarında Doka ile penaltı atışından yararlanamadı.

 Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan ve ligin zirvesini paylaşan iki takımın karşılaşmasında taraflar sahadan 1'er puanla ayrıldı.:0-0. Müsabaka boyunca etkili olan ve rakibine 85. Dakikaya kadar pozisyon vermeyen takımımız, ilk yarıda Ömer Can, Doka ve Mehmet Batdal'la yakaladığı fırsatları değerlendiremedi. İkinci yarıda da oyunun hakimiyetini elinde bulunduran takımımız, Mehmet Batdal, Cenk, Doka ve Fevzi ile girdiği fırsatları değerlendiremedi. 85. dakikada ilk pozisyonunu yakalayan Ankaraspor'a kalecimiz Oğuzhan geçit vermedi. 90+3. dakikada kullandığımız korner atışında ceza alanı içinde Serkan topu elle kontrol edince hakem Tolga Özkalfa, penaltı kararı verdi. 90+4. dakikada penaltı atışını kullanan Doka, topu üstten auta atınca İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz ile Ankaraspor 0-0 berabere kaldı. 

Bu sonuçla lider Ankaraspor puanını 44 puana çıkarırken, ikinci sıradaki İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz ise 43 puana yükseldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor: 0 - Ankaraspor: 0

Stat: Atatürk Olimpiyat

Hakemler: Tolga Özkalfa, Emin Yıldırım, Ahmet Şimşek

İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Oğuzhan, Mustafa, Mahmut (Dk. 72 Fevzi), Visca, Mehmet, Doka, Ömer Can (Dk. 83 İbrahim), Orhan, Alaattin, Tayfun (Dk. 53 Enver Cenk), Gençer

Ankaraspor: İsmail, Abdullah, Furkan, Lokman, Bilal Aziz, Ragıp, Gökhan Ünal (Dk. 67 Kenan), Dilaver (Dk. 77 Serkan), Hanni, Galip, Müslüm (Dk. 67 Tisdell)

Sarı kartlar: Dk. 33 Alaattin, Dk. 35 Gençer, Dk. 59 Mustafa, Dk. 85 Mahmut (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Dk. 45 Galip, Dk. 63 Abdullah, Dk. 89 Bilal Aziz (Ankarasapor

 

B A S I N D A N   S E Ç M E L E R

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz