İstanbul altyapı ligini 4 kupa ile tamamladık.

Voleybol Minik Kızlar, Küçük Kızlar, Yıldız Kızlar ve Minik Erkeklerde 1, Küçük Erkek, Yıldız Erkek ve Genç Erkeklerde de 2'şer, toplam 10 takım ile katıldığımız İstanbul Altyapı ligleri Cumartesi günü oynanan Minik maçları ve ödül töreni ile sona erdi.

 KÜÇÜK ERKEK TAKIMIMIZ İSTANBUL ŞAMPİYONU...

Küçük Erkek takımımız 13 takımın katıldığı ligde ilk devre sakatlıklardan dolayı eksik çıktığı maçlarda Fenerbahçe ve Beşiktaş'a 3-1'lik sonuçla mağlup olup ilk devreyi 3. Sırada tamamladıktan sonra ikinci devre oynadığı  12 maçta , 12 galibiyet alarak toplamda 65 puan toplayarak İstanbul Şampiyonu oldu. Ekibimiz bu sonuçla 14-19 Haziran tarihlerinde Manisa'da yapılacak Voleybol Küçük Erkekler Türkiye Şampiyonasına seri başı olarak direk katılma hakkı elde etti. Lige katılan diğer ekibimiz Küçük B takımımızda 13 takımlı ligi 28 puanla 8.sırada tamamladı.

YILDIZ ERKEK TAKIMIMIZ İSTANBUL 3.SÜ

Yıldız Erkek takımımızda 12 takımın katıldığı ligde oynadığı 22 Maçta topladığı 54 puanla İstanbul 3.sü olarak 21-28 Haziran 2015 tarihinde Ankara'da yapılacak olan Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonasına seri başı olarak direk katılma hakkı elde etti.  Lige katılan küçük takım sporcularımızdan oluşan diğer ekibimiz ise 12 takımlı ligi 23 puanla 8.sırada tamamladı.

GENÇ ERKEK TAKIMIMIZ İSTANBUL 4.SÜ

10 takımın katıldığı İstanbul Genç Erkekler liginde Genç Erkek (A) takımımız 32 puanla  İstanbul 4.sü olurken , lige katılan yıldız takım sporcularımızdan oluşan diğer ekibimiz ise 10 takımlı ligi 14 puanla 8.sırada tamamladı.

MİNİK KIZ TAKIMIMIZ İSTANBUL 4.SÜ

Minik Kızlar İstanbul Liginde Avrupa yakasında grup maçlarını ilk sırada tamamlayıp, çeyrek finale yükselen takımımız, Çeyrek final grubunu 2.sırada tamamlayarak yarı final grubuna kaldı. Bu grubu da ilk sırada tamamlayan ekibimiz Avrupa yakasını 2.sırada tamamlayarak İstanbul Final Grubuna kaldı.Final grubunda ilk maçında Balkan Yeşilbağlar takımına 2-0 mağlup olan ekibimiz İstanbul 3.lüğü maçında da Vakıfbank takımına 2-1 mağlup olarak toplamda 102 takımın katıldığı ligde İstanbul 4.sü oldu.

MİNİK ERKEK TAKIMIMIZ İSTANBUL 3.SÜ

6 Takımın katıldığı İstanbul Minik Erkekler liginde takımımız sayı averajı ile 2.liği kaçırıp ligi 3. Sırada tamamladı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz