İrem Yaman'a büyük onur...

Dünya Taekwondo Federasyonu (WT) tarafından milli taekwondocumuz İrem Yaman yılın en iyi kadın sporcusu ödülüne layık görüldü.

Birleşik Arap Emirlikleri'nin Fujairah kentinde düzenlenen Grand Prix Final Müsabakalarının ardından WT'nin 2018 gala programı gerçekleştirildi. Geceye, WT yönetim kurulu üyeleri, uluslararası federasyon başkanları, teknik direktörler, antrenörler, hakemler ve sporcular katıldı. 2018 yılının en iyilerinin buluştuğu gecede ödül sahipleri de belirlendi.


2018 yılında Avrupa Şampiyonluğunu elde eden ve Rusya ile Tayvan Grand Prixlerinde altın madalya kazanan miili taekwondocumuz İrem Yaman da yılın en başarılı kadın sporcusu seçildi.

Yılın en iyi kadın sporcusu seçilen İstanbul BBSK'nın başarılı sporcusu İrem Yaman, 'Özellikle son bir yıl içinde çok önemli başarılar elde ettim. Tarihe geçecek başarılara imza attım. Beni bu ödüle layık görenlere teşekkür ediyorum. Başarılarımı devam ettirmek için çalışmaya devam edeceğim' diye konuştu.

Ayrıca Türkiye Taekwondo Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin de, 2018 yılının dünyada en iyi teknik direktörü ödülüne layık görüldü.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz