İntercity İstanbul Park'ta standımıza bekliyoruz

Türkiye'nin dev otomobil festivali “V Weekend Motoring” 29-30 Eylül tarihleri arasında İntercty İstanbul Park pistinde başladı. Aynı zamanda kulübümüzün araç sponsoru olan İntercty'nin organize ettiği festivalde İstanbul BBSK olarak bizde stant açtık.

Otomobil ve Motosiklet markalarının tanıtım standları, otomobil ve motosiklet kulüplerinin katılımı ile sergilenecek eşi benzeri olmayan koleksiyonlar, off-road garajları ve kulüplerinin araç sergilemeleri ile hafta sonu boyunca binlerce benzersiz aracın sergisi. DJ performansları, Power FM Simülatörü, drift ve akrobasi gösterileri, seminerler, eğlenceli ve ödüllü yarışmalar, çocuk eğlence alanları ve çok daha fazlası bu festivalde yer alıyor. Ayrıca festival boyunca Intercity Silver Cup, Intercity Cup ve Intercity Platinum Cup yarışları ile Intercity İstanbul Park Pist Günleri de düzenleniyor.


Araç Sponsorumuz Intercity İstanbul Park tarafından organize edilen 'V Weekend Motoring' 
kulübümüz standını bugün Başkanımız Celalettin Deniztoker, Başkan Vekilimiz Enver Yılmaz, Genel Sekreterimiz Hakan Şahin, Milli Güreşçilerimiz Cenk İldem, Fatih Başköy, Güreş menajerimiz Yekta Yılmaz Gül, Basketbol takımımız sporcuları Mehmet Yağmur, Terrell Holloway, Luka Babiç, Shevon Thomson, Damian Zbigniew ve Takım menajerimiz Erkan Hacıoğlu ziyaret etti. Standımız Pazar günü de açık olacak.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz