"İlk yarıda silik ve cesaretsizdik"

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Galatasaray maçı sonrası yaptığı açıklamada, "İlk yarıda silik ve cesaretsiz bir oyun oynadık" dedi.

İki perdelik bir oyun oynadıklarını söyleyen Avcı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizim adımıza iki perdeli bir oyun oldu. İlk yarıda silik ve cesaretsiz bir oyun oynadık. Buna rağmen pozisyon vermedik ancak duran toptan gol yedik. İkinci yarıda ise biraz daha inanarak biraz daha cesaretli oynadık. Pozisyonlar bulduk ve oyunu koparabilirdik. Kazanmak için geldik. İlk yarıdaki oyundan hiç memnun değilim."

Kaptanımız Okan Buruk ise yaptığı açıklamada, ikinci yarıda beraberliği yakalayabilecekleri pozisyonlar bulduklarını ancak değerlendiremediklerini söyledi.

Okan Buruk, "İlk yarı olarak oynanan oyundan memnun değiliz. İkinci yarıda rakibimizin üzerine gittik ve beraberliği de yakalayabilirdik. Çok pozisyon vermemiştik ama duran toptan gol yedik. İkinci yarıda biraz daha iyi oynadık. İbrahim Akın iyi bir oyuncu, onun eksilliğini hissettik. Üzgünüz önümüzde önemli maçlar var" şeklinde konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz