ILK MAÇIMIZDA MERSINI 2-0 LA GEÇTIK

Bugün (28 agustos) Bayrampasa Çetin Emeç stadinda 17,00 de oynanan maçta Futbol takimimiz özellikle ikinci yaridaki etkili oyunuyla Mersini 2-0 maglup etti.

Stad:
Bayrampaşa Çetin Emeç
H a k e m l e r:

Görevi Adı Soyadı Bölgeleri
Orta Uğur Söylemez Çanakkale
Yan Süleyman Özay Bursa
Yan Arif Sucuoğlu Sakarya
4.cü hakem S.Cem İyihuylu Bursa

Lige iyi başladık..

Bugün (28 ağustos) Bayrampaşa Çetin Emeç stadında 17,00 de oynanan maçta Futbol takımımız özellikle ikinci yarıdaki etkili oyunuyla Mersini 2-0 mağlup etti.
Maç her iki takımın temkinli oyunuyla başadı.4. dakikada Fazlı kaleci ile çarpışarak kısa süreli bir sakatlık geçirdi.14. dakikada uzaktan atılan bir şutun sekmesini iyi takip eden Zeki topu değerlendiremedi.Sol kanattan yapılan bir atakta topla ceza alanına giren Ünal`ın düşürülüşünü hakemi aldatma olarak değerlendiren orta hakem sarı kartını Ünal `a gösterdi.27.dakikada Uğur un uzaktan attığı şut kornere çelindi.Mersinli oyuncuların sık yaptığı faullerle oyun sık sık durdu.32.dakikada Mersinden Uğur 37.dakikada Murat ve 44. dakikada Cemal sarı kart gören oyuncular oldu.Çok sık yapılan belediyespor ataklarından sonuç alınamadı ve ilk yarı 0-0 sona erdi.Bu yarıda belediyesporun 5 kornerine karşı mersin idman yurdu 1 korner atışı kullandı.
İkinci yarıya ilk yarı kadrosu ile çıkan belediyespor maça hızlı başladı.Ama ikinci yarının ilk serbest atışı 47. dakikada Mersinden geldi.Ufuk `un ceza alanı dışından attığı sert şutu Ahmet aynı güzellikte dışarı attı.58.dakikada yine aynı yerden kullanılan sert şut direğe de çarparak dışarı çıktı.Bir dakika sonra Fazlı nın götürdüğü ve sıfıra yakın bir noktadan kale önüne çıkardığı topa son dokunan Ünal oldu ve top Mersin ağlarına gitti.(dakika 59)
60.dakikada Vahit çıkarak yerini İlhana terketti.Mersin idmanyurdundan da Sedat çıkarak oyuna Sezar girdi.Hücum gücünü artırmak için yorulan İbrahim in yerine 72. dakikada Gökmen oyuna alındı.Mersinden de bir oyuncu değişikliği yapıldı ve Cemal in yerine 30. dakikada Kerim oyuna alındı.Ceza alanı dışından yine aynı yerden kaleye yaklaşık 25 metreden Ufuk` un attığı şut az farkla yandan auta çıktı.82.dakikada ilk yarıdan sarı kartı bulunan Ufuk orta sahanın dinamolarından Zeynel `e yaptığı sert hareket sonucu ikinci sarıyı görerek Kırmızı kartla oyun dışı kaldı.
83.dakikada Ceza alanı dışından Sezar ın kullandığı serbest vuruş vuruş barajdan döndü.
85.dakikada Belediyesporda Fazlı oyundan çıktı yerine Volkan girdi.87.dakikada rakibini arkadan çekerek düşüren Mersin idmanyurdundan Emre Sarı kart gördü.Maçın normal süresinin bittiği ve uzatmaların oynandığı dakikalarda bir uzun topu iyi değerlendiren ekibimiz Gökmen le ikinci gölü mersin ağlarına bıraktı. 2-0


Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz