İbrahim Akın Resmen Belediye`de?

Turkcell Süper Ligi`nin ilk yarısını 20 puanla 12. sırada tamamlayan İstanbul Büyükşehir Belediyespor Beşiktaş`ın genç yıldızı İbrahim Akın`ı 2.5 yıllığına renklerine kattı.

Kulübün Langa Tesisleri`nde yapılan imza töreninde daha önce Beşiktaş`la yollarını ayıran İbrahim Akın, kulüp başkanımız Göksel Gümüşdağ`ın da katıldığı imza töreninde kendisini 2,5 yıllığına belediyespor`a bağlayan sözleşmeye imza attı.
Başkanımız Göksel Gümüşdağ, törende yaptığı açıklamada, İbrahim Akın`a olan inançlarının tam olduğunu vurgulayarak, ``Bizim en gözde transferlerimizden biri. Futbol ve başarı anlamında takımımıza çok şey katacağına inanıyoruz. Bonservisini alarak 2,5 yıllık sözleşme imzaladık. Hayırlı olur inşallah`` diye konuştu.
Transferin gerçekleşmesinde Teknik Direktör Abdullah Avcı`nın çok büyük payı olduğunu söyleyen İbrahim Akın ise yeni hocasına teşekkür ederek başladığı konuşmasında, ``Futbol hayatımda yeni bir sayfa açtım. Yeni takımım için elimden geleni yapacağım. Umarım istediğimiz en üst noktaya hep birlikte geliriz`` ifadelerini kullandı.
İmza töreninin ardından İbrahim Akın, önce başkanımız Göksel Gümüşdağ ile birlikte, ardından da sahada topla basın mensuplarına poz verdi.


Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz