İ. Büyükşehir-Diyarbakır maçı tatil edildi..

Turkcell Süper Lig'de Diyarbakırspor ile karşı karşıya gelen turuncu-lacivertli ekibimizin 88'de Tum'un golü ile öne geçtiği maç sahaya giren taraftarlar nedeniyle tatil edildi.

hemen tribünün önüne gelerek, taraftarları engellemeye çalıştı. Bazı taraftarlar reklam panolarını da geçerek sahaya kadar girerken, Diyarbakırsporlu bazı futbolcular da taraftarları engellemeye çalıştı. Bu sırada hakemler, İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcular ve bazı Diyarbakırsporlu futbolcular koşarak soyunma odasına gitti. İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor maçında, Diyarbakırsporlu taraftarların sahaya girmesiyle duran maç tatil edildi.


FEDERASYONDAN AÇIKLAMA
Futbol Federasyonu, İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor maçının tatil edildiğini açıkladı. Federasyonun internet sitesinde yapılan açıklamada, ''Turkcell Süper Lig'de İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Diyarbakırspor arasında oynanan 25. hafta müsabakası, 88. dakikada seyircilerin sahaya girmesi nedeni ile hakem Hüseyin Göçek tarafından tatil edildi. Söz konusu müsabaka ile ilgili kararı Türkiye Futbol Federasyonu verecek'' denildi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz