Herkes için spor...

Amatör sporların lokomotif kulübü İstanbul BBSK, engelli sporcular toplantıları çerçevesinde bugün işitme engelli spor kulüpleri temsilcileri ile bir araya geldi.

Tüm sporcular için eşit şartlar anlayışıyla bakış açısını geliştiren İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Daha önce özel sporcu ve tekerlekli sandalye basketbol kulüplerini ağırlayan İstanbul BBSK, bugün de işitme engelli spor kulüplerini misafir etti.

İstanbul BBSK Özel Sporcular ve Bedensel Engelliler Şube Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Adem Kuyumcu koordinatörlüğünde gerçekleştirilen organizasyona, İstanbul Sultangazi Sağır ve Gençlik Spor Kulübü, Sefaköy İşitme Engelliler Spor Kulübü, Çekmeköy Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü, Üsküdar İşitme Engelliler Spor Kulübü, İstanbul Kocasinan İşitme Engeliler Spor Kulübü, Avcılar Sessizler Spor Kulübü, İstanbul İşitme Spor Kulübü, Kartal Belediyesi İşitme Engelli Gençlik ve Spor Kulübü, İstanbul Sessizler Spor Kulübü, İstanbul Sağırlar Gençlik Spor Kulübü, İstanbul Anadolu İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği yönetici ve temsilcileri katıldı.

Toplantıda kulüplerin beklentileri ve ihtiyaçları konuşulurken, işitme engelli sporcuların gelişimi için fikir alışverişinde bulunuldu.

Etiketler
Yorumlar
Bildirim

Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

    Yorum Yaz