Hasagiç ve Avcı haberleri maksatlı.

Futbol şube sorumlumuz Kamil Dizar, teknik direktörümüz Abdullah Avcı ile gelecek sezon için de anlaşmaya vardıklarını, bu yöndeki gerekli prosedürleri tamamladıklarını ifade ederken, Hasagic hakkında ortaya atılan iddialar hakkında konuştu.

 

futbolcularımızla ilgili bu tür haberler yayılıyor. Etik ve hoş değil. Hasagiç ile sözleşmemiz devam ediyor. Biz sadece hedeflerimize kilitlenmiş durumdayız'' diye konuştu.

Bu haberlerin maksatlı yapıldığını kaydeden Dizar, 'Bizim gündemimizde Denizlispor maçı var. Rakibimiz bulunduğu durumu hak eden bir takım değil. Son umutları için mücadele ediyorlar. Bunların bilincindeyiz. Bu bilinçle maça hazırlandık. Bursaspor karşılaşmasında olduğu gibi dikkatli olacağız. Kazanmak için oynayacağız. Fikstür avantajını kullanıp ligi ilk beş sırada bitirmek istiyoruz'' diye konuştu. Dizar, takımda kart cezalısıoyuncununbulunmadığını Tum, Taner, Zeki ve Abdülkadir'in ise sakatlıklarının sürdüğünü dile getirdi. İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Denizlispor arasındaki karşılaşma yarın saat 14.00'te Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yapılacak. Karşılaşmayı hakem Kuddusi Müftüoğlu yönetecek.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz