Hakan Yavuz yuvaya döndü.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde mücadele veren İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Ertuğrul Erdoğan'dan boşalan Baş Antrenörlük görevine takımı 2013-2014 sezonunda lige çıkaran Hakan Yavuz'u getirdi. Tecrübeli Antrenör kendisini 1 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Cebeci Spor Kompleksi'nde yer alan kulüp binasında Başkanımız Celalettin Deniztoker, Başkan Vekilimiz Enver Yılmaz ve Basketbol Şube Sorumluluğu görevini de yürüten Genel Sekreterimiz Hakan Şahin'in de hazır bulunduğu imza töreninde Hakan Yavuz kendisini 1 yıllığına İstanbul Büyükşehir ailesine bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Törende konuşan Başkanımız Celalettin Deniztoker, 'Hakan Yavuz daha önce kulübümüzde başarıyla görev yapmış ve takımımızı lige taşımış bir isim. Kendisini yeniden aramızda görmekten çok mutluyuz.' dedi.

1 yıllık sözleşmeye imza atan Hakan Yavuz ise, 'Yuvama döndüğüm için çok mutluyum. Takımı lige taşıyarak ayrılmak durumunda kalmıştık. Şimdi yeniden bir arada olmak önemli. Bizi buraya layık gören İstanbul Büyükşehir Ailesine çok teşekkür ederim. İnşallah hep birlikte hem ligde hem de Fiba Euro Cup'ta güzel işlere imza atacağız' diye konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz