Güngör ve Güzel Akdeniz Şampiyonu.

Büyükler Serbest ve Greko-Romen “Akdeniz Şampiyonası” Güreş Turnuvası'nda Milli forma altında mücadele eden sporcularımızdan Abdullah Güngör ve Atilla Güzel şampiyon olurken, Vedat Bulduk ve Uğur Tüfenk ise 2. olarak gümüş madalyada kaldı.

 Federasyonun 2012 yılı faaliyet programında yer alan ve Yunanistan'ın Larissa kentinde düzenlenen Büyükler Serbest, Greko-Romen 'Akdeniz Şampiyonası' Güreş Turnuvası'nda Milli forma altında mücadele eden kulübümüz sporcuları başarılı bir performans ortaya koydu.

Serbest Stil'de şampiyon olan Milli takım kadrosunda yer alan sporcumuz Abdullah Güngör 96 kiloda şampiyon olarak Ay-Yıldızlı bayrağımızı göndere çektirirken, 55 kiloda mücadele eden sporcumuz Vedat Bulduk ise Akdeniz 2.'si olmayı başardı.

Takım halinde Mısır'ın ardından 2. sırada yer alan Greko-Romen Milli Takımı'nda yer alan sporcularımızdan Atilla Güzel de 120 kiloda şampiyon olarak altın madalyanın sahibi olurken, 60 kiloda mindere çıkan sporcumuz Uğur Tüfenk ise Akdeniz 2.'si olarak gümüş madalyada kaldı. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz