Gümüşdağ, "Hedefimize ulaştık"

Karşılaşma sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Galatasaray karşısında hedeflerine ulaştıklarını bildirdi..

Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ, maç öncesi yaptığı açıklamalarda buradan puanla ayrılmak istediğini söylediğini hatırlatarak, ``En az 1 puan için gelmiştik. Bu kadar eksiğe rağmen oyuncularımızın sahaya ruhlarını koyarak mücadele etmesi bizi mutlu etti. Ben hakemin de genel anlamda iyi maç yönettiğini düşünüyorum. Şimdi önümüzde Kayserispor maçı var ve oradan da puanla ayrılıp hedefimizde devam etmek istiyoruz`` diye konuştu.
Kulüpler Birliği Başkanvekilliği görevini de yapan Gümüşdağ, Yıldırım`ın başkanlığı bıraktığını açıklamasıyla ilgili olarak da, ``Çarşamba günü bir toplantımız olacak. Bugün birçok kulüp başkanı aradı. Aziz Yıldırım`ı ikna edeceğimizi düşünüyorum. Aziz Bey geldiğinden beri inanılmaz çalışmalar oldu. Türk sporuna vereceği daha çok şey var. Kulüp başkanlarının çoğundan Aziz beyin bırakmaması yönünde telefon aldım. Kendisi ikna olur mu bilmiyorum`` dedi.

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz