Greko-Romen Stil'de Türkiye 2.'si olduk

Ankara'da yapılan 2012 Yılı Büyükler Greko-Romen ferdi Türkiye Şampiyonasında takım klasmanında 3 altın, 2 gümüş ve 5 bronz olmak üzere toplam 10 madalya alan kulübümüz 55 Puanla 2. oldu.

 Atatürk Spor Salonu'nda yapılan 2012 yılı Büyükler Greko-Romen Güreş ferdi Türkiye Şampiyonası'nda başarılı bir performans ortaya koyan İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz takım klasmanında Aski'nin ardından 2. oldu.

Kulübümüz sporcularından 60 kiloda Soner Sucu, 74 kiloda Şeref Tüfenk ve 84 kiloda ise Ahmet Yıldırım başarılı bir performans ortaya koyarak Türkiye Şampiyonluğuna ulaşıp altın madalyaya uzanan sporcularımız oldular.

66 kiloda Muhammet Kocatınaz ve 84 kiloda mücadele eden Muhammet Sadık Keskin ise Türkiye 2.'si olarak gümüş madalyada kalan sporcularımız olurken, 55 kiloda Kürşat Kiraz, 66 kiloda Refik Ayvazoğlu, 84 kiloda ise Aslan Atem ve Kansu İldem Türkiye 3.'sü olarak bronz madalya kazanan sporcularımız oldular.

Şampiyona sonunda takım sıralamasında Aski 60 puanla 1., İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz 55 puanla 2., İzmir Büyüykşehir ise 32 puanla 3. Sırada yer aldı. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz