Greko`da Rakibimiz Ankara MTA?

Konya`da yapılan Greko-Romen Güreş 1. Ligi müsabakalarında 3 maçını kazanıp 1 maçını kaybeden Turuncu-Lacivertli ekibimiz grubu 1. sarada tamamlayarak adını play-offlara yazdırdı ve Ankara MTA ile eşleşti.

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu`nda yapılan 5. hafta müsabakalarında yaptığı 4 maçın üçünü kazanan Greko-Romen Güreş takımımız grubu 38 puanla 1. sırada tamamladı.
Grupta Ankara Karagücü`nü 4-3, Bursa Yıldırımspor`u yine 4-3 ve Rize Çayspor`u da 4-3 mağlup eden Greko-Romen Güreş takımımız, Konya Şekerspor`a 5-2 mağlup olmasına rağmen grubu lider bitirerek Play-off`ta diğer gurubun 2.`si Ankara MTA ile eşleşti. Grubu 2. sırada tamamlayan Konya Şeker`in rakibi ise Aski oldu.
Antalya`da yapılan Yıldızlar Zafer Turnuvası`nda serbest stilde İbrahim Yorulmaz ve Vedat Bulduk 1. olarak altın, yine aynı turnuvada Greko-Romen`de mücadele eden sporcularımızdan Kürşat Kiraz ve Metehan Başar da 1. olarak altın madalyanın sahibi oldu.
İstanbul`da yapılan Minikler Greko-Romen şampiyonasında sporcularımız 2 altın, 1 gümüş ve 3 bronz olmak üzere toplam 6 madalya alırken, serbest stilde ise 1 altın 1 gümüş olmak üzere 2 madalya ile şampiyonayı tamamladı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz