Gençlerimizden 3`lü tarife?

İstanbul Ligi`nde mücadele eden Süper Genç takımımız Fatih Karagümrük`ü 3-2, B Genç takımımız da Güngören Belediyesi`ni 3-0 mağlup ederken, Yıldız takımımız Gaziosmanpaşa`ya 2-1 mağlup oldu.

Balat Çim Saha`da Fatih Karagümrük`ü konuk eden Ali Tepeler yönetimindeki süper Genç takımımız rakibini gol duellosu şeklinde geçen maçta 3-2 mağlup ederek puanını 14`e çıkardı ve üst sıralara tırmandı.
Süper Genç takımımıza 3 puanı getiren goller rakip kendi kalesine, Murat ve Hakan Turan`dan geldi. Turuncu-lacivertli ekibimiz önümüzdeki hafta Gebzespor`a konuk olacak.
Karadeniz Tekin Küçük Ali Sahası`nda Güngören Belediyesi`ne konuk olan Neşet Yolcu`nun talebeleri rakibini etkili bir futbol ortaya koyduğu 3 topunun da direkten döndüğü maçta 3-0 mağlup ederek10. hafta sonunda 27 puana ulaşarak zirvedeki yerini korudu. B Genç takımımız 3 puana İbrahim Akdağ, Özgür Kaymaz ve Mete`nin golleriyle ulaştı. Turuncu-lacivertli ekibimiz önümüzdeki hafta ilk yarını son maçında Fatih Karagümrük`ü konuk edecek.
Balat Çim Saha`da Gaziosmanpaşa`yı konuk eden Nida Kaya yönetimindeki Yıldız takımımız ise rakibine 2-1 mağlup olarak 7. hafta sonunda 13 puanda kaldı ve zirve yolunda yara aldı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz