Gençlerimiz yolu yarıladı!...

Denizli'de devam eden Genç Erkekler Voleybol Türkiye Şampiyonasında mücadele eden turuncu-lacivertli ekibimiz Halk Bankası'nı mağlup ederek adını yarı finale yazdırdı.

 Denizli'de GençErkeklerVoleybolTürkiye Şampiyonasına Merkez ve Vali Recep YazıcıoğluSporSalonlarında oynanan karşılaşmalarla devam edildi. Grubu namağlup lider tamamladıktan sonra SGK'yı 3-1 mağlup ederek çeyrek finalde Halk Bankası ile eşleşen Genç Erkek Voleybol takımımız rakibini net bir skorla 3-0 mağlup ederek adını yarı finale yazdırdı. 

Turnuvanın favori ekiplerinden biri olan Halkbank karşısında tüm teknik molalara önde giren takımımız pasör Murat'ın pas organizasyonu, Pasör çaprazı Mert'in geriden yaptığı hücumlar ile orta oyuncularımızdan Berkan ve Ertan'ın gerek hücum gerekse bloktaki katkıları ile rakibini sürklase etti. Smaçörlerimizden takım kaptanı Ahmet Can ve Berk de gerek hücumda gerekse aldıkları manşetlerle takımımızın galibiyete ulaşmasında büyük rol oynadılar. Bu arada Yıldız takım oyuncusu libero Murat ise yapmış olduğu başarılı defans ile dikkatleri üzerine çekti.

Genç Erkek Voleybol takımımız yarın saat 15:00'de Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonunda Final için Ziraat Bankası ile karşılaşacak.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz