Gençlerimiz Pota'da Bostancispor'u ezdi: 77-40

Istanbul Genç Erkekler Il Birinciligi Basketbol Sampiyonasi dördüncü hafta mücadelesinde Genç Erkek Basketbol Takimimiz Bosatancispor'u 37 sayi farkla 77-40 maglup ederek çikisini sürdürdü. Bayrampasa Spor Salonu'nda oynanan maçta rakibi karsi

İstanbul Genç Erkekler İl Birinciliği Basketbol Şampiyonası dördüncü hafta mücadelesinde Genç Erkek Basketbol Takımımız Bosatancıspor'u 37 sayı farkla 77-40 mağlup ederek çıkışını sürdürdü.
Bayrampaşa Spor Salonu'nda oynanan maçta rakibi karşısında etkili bir oyun ortaya koyan Gençlerimiz ilk periyodu 30-6 önde kapadı.
İkinci periyotta da rakibi karşısında rahat bir oyun ortaya koyan Turuncu-Lacivertli ekibimiz bu periyodu da 43-22 önde geçmesini bildi.
İkinci yarıya iyi başlayan ve rakibini sert savunmayla durduran takımımız farkı iyice açarak 3. periyodu da 33 sayı farkla 61-28 önde bitirdi.
Son periyotta oyunun tamamen hakimi olan Turuncu-Lacivertli ekibimiz adeta şov yaptığı bu periyotta farkı iyice açarak salondan 37 sayı farkla 77-40 galip ayrılmasını bildi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz