Gençlerimiz Maltepe`yi de Devirdi: 1-0

Istanbul Ligi`nde mücadele eden B-Genç takimimiz Maltepe`yi, Amatör takimimiz ise Beylerbeyi`ni maglup ederek yükselisini sürdürürken, Süper Genç takimimiz Istanbulspor`a, Yildiz takimimiz ise Kartal`a maglup olarak haftayi puansiz kapatti.

Sezonun ikinci yarısında müthiş bir form grafiği yakalayan ve geçtiğimiz hafta da lider Galatasaray`ın yenilmezlik unvanına son veren İsmail Demirci yönetimindeki B Genç takımımız Maltepe deplasmanından da 3 puanla dönmesini bildi. Maçın başından sonuna kadar üstün bir futbol ortaya koyan gençlerimiz rakibini 13. dakikada Hakan Turhan`ın attığı tek golle mağlup ederken üst üste 4 maçını da galibiyetle kapatmasını bildi ve puanını 23`e çıkartarak üst sıralara tırmanışını sürdürdü.
Amatörlerimiz Zirveye Ortak Oldu
Sezonun ilk yarısını ikinci sırada tamamlayan Amatör takımımız sezonun ikinci yarısının ilk maçında Beylerbeyi`ni mağlup etmeyi başardı: 2-1. Takımımıza 3 puanı getiren goller 28 ve 86. dakikalarda Kubilay`dan geldi. Bu sonuçla puanını 14`e çıkaran Amatör takımımız zirveye ortak oldu.
Süper ve Yıldızlar Mağlup
Deplasmanlı Süper Gençler Ligi`nde lider İstanbulspor`a konuk olan Süper Genç takımımız özellikle ikinci yarıda iyi bir futbol ortaya koymasına rağmen rakibine 4-3 yenilmekten kurtulamadı ve 15 puanda kaldı. Kartal`a konuk olan yıldız takımımız ise rakibine 2-1 mağlup olarak haftayı puansız kapattı ve 13 puanda kaldı.Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz