Gençlerimiz Güldürüyor....

Deplasmanli Gençler Ligi`nde mücadele eden Süper Genç takimimiz lider Kartal`i 2-1, Yildiz takimimiz Güngören Belediyesi`ni, B Genç takimimiz ise Maltepe`yi ayni skorlarla 3-0 maglup ederken, Amatör takimimiz Güngören Belediyesi`ne 4-1 yenilmekten kurtula

Balat Altyapı Tesisleri`nde oynanan maçta lider Kartlaspor`u konuk eden Süper Genç takımımız, rakibini geriye düştüğü maçta 2-1 mağlup ederek zirveye ortak oldu. Kartalspor`a ilk yenilgisini tattıran Süper Genç takımımıza 3 puanı getiren goller Hasan Ali ve Erdi`den geldi.
Albayrak Toprak Sahada oynanan maçta Güngören Belediyesi`ni konuk eden Yıldız takımımız ise rakibi farklı mağlup ederek zirve takibini sürdürdü: 3-0. Bu galibiyetle 9. hafta sonuda 21 puana ulaşan Turuncu-lacivertli ekibimize 3 puanı getiren gollere Şahin, Fatih ve Gökhan imza attı.
Yine Albayrak Toprak Sahada oynanan maçta B Genç takımımız ise üstün bir futbol ortaya koyduğu maçta Maltepe`yi net bir skorla geçerek puanını 15`e çıkardı: 3-0. Takımımıza galibiyeti getiren goller Soner (2) ve Özgür`den geldi.
Amatör takımımız ise Güngören Belediyesi`ne 4-1 mağlup olarak 2. maçından da puansız ayrıldı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz