Gencay Menge Türkiye Şampiyonu..

İstanbul'da yapılan Büyükler Türkiye Kupası müsabakalarında takım halinde şampiyon olan turuncu-lacivertli ekibimiz, çiftler ve ferdi dallarda da kürsüdeki yerini aldı. Sporcumuz Gencay Menge ferdi ve çiftler kategorisinde Türkiye Şampiyonu olmayı başardı.

 Cebeci Spor Kompleksi'nde yapılan Büyükler Türkiye Kupası müsabakaları sona ererken Erkek takımımız, ligin ardından kupada da şampiyonluğa ulaştı. Ligi 8. sırada tamamlayan  Bayan takımımız ise kupada 6. oldu. Ferdi müsabakalarda Erkekler Kategorisi'nde sporcumuz Gencay Menge finalde Beşiktaş'tan Hüseyin Gazi'yi 4-2 yenerek Türkiye Şampiyonu oldu. Tek Bayanlarda ise sporcularımızdan Sanem Ezgi şahin Türkiye 3.'sü olarak bronz madalyada kaldı.

Çift Erkekler Kategorisi'nde Anafen'den Onur Germiyanoğlu ile çift olan sporcumuz Gencay Menge Türkiye şampiyonu olurken, sporcumuz Batuhan Uluçak Çukurova Üniversitesi'nden Talha Yiğenler ile katıldığı bu kategoride Türkiye 3.'sü oldu.

Çift Bayanlarda ise sporcumuz Sanem Ezgi Şahin, Çukurova Üniversitesi'nden Sanem Ağca ile katıldığı bu kategoride Türkiye 2.'si olarak gümüş madalyanın sahibi oldu. Yine sporcularımızdan Damla Uzel, Antalya Halk Eğitim'den Burçak Baş ile katıldığı çiftler kategorisinde Türkiye üçüncüsü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz