Genç Milliler, Gökhan Güney'in liderliğinde toplanıyor...

2019 Avrupa Şampiyonasına hazırlık için kampa girecek Genç Erkek Basketbol Takımımızın Baş Antrenörlüğünü, kulübümüz A Takım Yardımcı Antrenörü Derviş Gökhan Güney yapacak. 24 kişilik kamp kadrosuna BGL Takımı oyuncumuz Gaffar Çetin de yer alıyor.

Geçtiğimiz yaz Yıldız Erkek Basketbol takımımızın baş antrenörlüğünü yaptığı Avrupa Şampiyonası'ndan takımımız ile birlikte Avrupa 3.'lüğü ve bronz madalya ile ülkemize dönen başarılı antrenörümüz bu yaz döneminde de Genç Milli takımımızın başında olacak. 


Bu arada 10 Mart Pazar günü ilk kampını gerçekleştirecek milli takımımızın 24 kişilik kamp kadrosuna BGL Takımı oyuncumuz Gaffar Çetin de davet alarak Avrupa Şampiyonasında milli takımımız kadrosunda yer almak için mücadele edecek.

Basketbol altyapı takımlarımızda 6 sezondur yer alan 2001 doğumlu sporcumuz 2017-2018 sezonunda Basketbol Gençler Ligi'nin yanı sıra ilk kez A takımımız forması ile Basketbol Süper Ligi'nde de 3 maçta takımımız forması ile mücadele etmişti. Bu sezonda da BGL takımımızda tüm maçlarda forma giyen sporcumuz ligde gösterdiği performansı ile Genç Milli Takım aday kadrosuna davet almayı başardı.

Genç Milli takımımız Baş Antrenörlüğünü yapacak çalıştırıcımız Gökhan Güney ve kadroda yer almak için mücadele edecek sporcumuz Gaffar Çetin'i tebrik ediyor başarılarının devamını artarak devam etmesini diliyoruz.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz