Genç Güreşçilerimiz Grupları aştı..

Kütahya'da yapılan Gençler Grekoromen, Çanakkale ve Amasya'da yapılan Gençler Serbest Stil Güreş Grup müsabakalarında sporcularımız başarılı performans ortaya koydu ve Türkiye Şampiyonası'na katılma vizesini aldı.

 Kütahya'da yapılan Gençler Grekoromen Grup Müsabakalarında sporcularımızdan 55 kiloda Müslüm Alınlı, 66 kiloda Hacı Karakuş, 85 kilo Enes Bilal Yeşilçiçek ve 96 kilo yarışan Davut Olcan 1. olarak altın, Doğukan Kuru 96 kiloda, Furkan Özen ise 74 kiloda 2. olarak gümüş, 50 kiloda Burak Tuncel ve 120 kiloda mücadele eden sporcumuz Ramazan Sarı ise 3. olarak bronz madalya kazandı.

Çanakkale'de yapılan Serbest Stil Grup  Müsabakalarında ise 50 kiloda Ahmet Duman, 55 kiloda Mogamed Bagatirov, 60 kiloda Rıdvan Özbey, 66 kiloda Samet Ak, 96 kiloda Eren Dursun Turan ve 120 kiloda mindere çıkan Güreşçimiz Oktay Güngör 1. olarak altın, 66 kiloda Cüneyt Budak ve Hüseyin Bakır ise 3. olarak bronz madalya kazanan sporcularımız oldu.

Amasya'da yapılan Serbest Stil Grup  Müsabakalarında ise 50 kiloda Şevki Öztürk, 84 kiloda Erhan Yaylacı ve 120 kiloda mindere çıkan sporcumuz Selim Ercan 2. olarak gümüş, 55 kiloda yarışan Furkan Çete ve 60 kiloda mücadele eden Güreşçimiz Mahmut Bagatirev ise 3. Olarak bronz madalya kazandı ve Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan sporcularımız oldular. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz