Genç Futbolculara A takım Motivasyonu!

Spor Toto Süper Lig'e Beşiktaş beraberliğiyle iyi bir başlangıç yapan turuncu-lacivertli ekibimiz, ligin ikinci haftasında Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını A 2 takımından da 7 oyuncunun yer aldığı antrenman müsabakasıyla sürdürdü.

 Bursaspor maçı hazırlılarını teknik direktörümüz Carlos Carvalhal yönetiminde sürdüren turuncu-lacivertli ekibimiz, hem bu müsabakaya hazırlanmak, hem de altyapıda yer alan yetenekli gençleri A takıma adapte etmek amacıyla A 2 takımından 7 oyuncunun yer aldığı karma takımla karşı karşıya geldi.

Genç oyuncuların performansını yakından görme ve A takımla kaynaşma açısından önem taşıyan bu hazırlık müsabakasında teknik direktörümüz Carlos Carvalhal, genç oyuncularla yakından ilgilenerek onları A Takıma kazandırma adına başarılı hareketlerinde överek, A takımın kapısının başarılı her sporcuya açık olduğunu gösterdi.

A 2 takımında yer alan Eşref Korkmazoğlu, Bahri Ekinci, Murat Paluli, Rıza Gül, Volkan Tuncay, Eser Calı ve  Kubilay Yavuz A takım idmanında ve antrenman maçında kendini gösterme fırsatı buldu. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz