Geleceğin Yıldızları Ege'de buluşuyor.

İzmir'de yapılacak olan Altınordu Uluslararası U12 Cup Futbol Turnuvası, 5 farklı ülkeden 8 takımın katılımıyla 30-31 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek.

 Altınordu Spor Kulübü'nün ev sahipliğinde 30-31 Mart tarihlerinde Efes Spor Tesisleri'nde yapılacak olan Altınordu Uluslararası U12 Cup Futbol Turnuvası'na 4'ü yurt içi, 4'ü yurtdışı olmak üzere toplam 8 takım katılacak.

Geleceğin Yıldızlarını bir araya getirecek olan turnuvaya; ülkemizden Altınordu, İstanbul BBSK, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin yanı sıra, Yunanistan'dan Atromitos, Hollanda'dan Twente, Almanya'dan Westfalia Herne ve İngiltere'den Reading takımları katılacak.

Turnuvanın açılışı 29 Mart Cuma akşamı yapılacak vemaçlar hafta sonu sabah 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında oynanacaktır. Altınordu Spor Kulübü'nün ev sahipliğinde yapılacak olan turnuvanın amacı; Uluslararası bir turnuvada genç oyuncuların birbirleriyle kaynaşmalarını ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, Avrupa'nın elit akademileri ile uzun dönemli ilişkiler kurmak ve geliştirme, geleceğe güvenle bakabilme amacıyla sporculara 'İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu' olma felsefesinin aktarılmasıdır. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz