Geleceğimiz Sporla Büyüyor.

Kulübümüz önderliğinde, Sultangazi Kaymakamlığı, Sultangazi Belediyesi, Sultangazi Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa 2 yıldır yürüttüğümüz “GELECEĞİMİZ SPORLA BÜYÜSÜN “ projesi spor şöleni 31 Mayıs 2016 Salı günü saat 10:00'da kulübümüz Cebeci Spor Kompleksi'nde yapılacaktır.

'Geleceğimiz Sporla Büyüsün' Projesi kapsamında geride bırakılan 2 yılda hedeflenen rakamın üzerine çıkılarak 5600 çocuğumuz sporla tanıştırılmıştır. Proje kapsamında spora ilk adımını atan 3122 çocuğumuz ise düzenli olarak bu sporu yapmaya devam etmektedir.

9 Branşta yürütülen faaliyetlerde 1108 çocuğumuzun İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübümüzden  lisansı çıkarılmıştır. Hedefimiz proje kapsamında kulübümüz bünyesinde lisanslı spor yapan sporcu sayısını 3000'in üzerine çıkarmaktır. Ayrıca projede lisansı çıkarılan öğrencilerimiz katıldıkları müsabakalarda kazandıkları başarılar ile şimdiden ses getirmeye başlamış olup, 2016 Mayıs ayı itibarı ile toplam 108 öğrencimiz ulusal ve uluslar arası müsabakalarda madalya alarak doğru yolda olduğumuzu göstermiş ve gelecek adına bizi daha da umutlandırmıştır. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz