Geçmiş Olsun Metin Depe!

Kulübümüzün başarılı defans oyuncularından Metin Depe Medikal Park Hastanesi`nde başarılı bir fıtık ameliyatı geçirdi. Büyükşehir ailesi olarak kendisine geçmis olsun diliyoruz?

Turkcell Süper Lig`de mücadele veren ve ikinci yarı hazırlıklarını Antalya`da sürdüren Profesyonel Futbol Takımımızın başarılı defans oyuncularından Metin Depe başarılı bir fıtık ameliyatı geçirdi.
Medikal Park Hastanesi`nde saat 11`de girdiği ameliyattan saat 12.45`te çıkan sporcumuz yarın yapılacak kontrollerin ardından taburcu olacak. 3-4 günlük istirahatin ardından yaklaşık 10 günlük 1 aradan sonra takımla birlikte idmanlara başlayacak olan sporcumuz Metin Depe, başarılı bir operasyon geçirdiğini belirterek, "Fıtık nedeniyle tam anlamıyla verimli olamıyordum. Daha sağlıklı bir şekilde sahalara dönmek ve takımıma faydalı olmak istiyorum. Bu sağlık imkanlarını bize sağlayan ve bizimle yakından ilgilenen kulübüme tesekkür ediyorum" diye konuştu.
Başta Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ ve Profesyonel Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar olmak üzere büyükşehir ailesi olarak sporcumuza geçmiş olsun diyor ve sağlıklı bir şekilde yeniden yeşil sahalarda görmek istiyoruz.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz