"Galibiyeti hak edecek oyun oynamadık"

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, Ankaragücü ile 1-1 berabere kaldığımız karşılaşmanın sonucunun iki takımın da gösterdiği mücadeleye uygun olduğunu söyledi.

 

Galibiyet hedefiyle sahaya çıktıklarını anlatan Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar, ''Ancak galibiyeti hak edecek bir oyun oynamadık. Golü erken bulmamazı rağmen, buavantajımızıkoruyamadık. Ankaragücü'nün de puana çok ihtiyacı vardı. Yaptığımız bir hatayı iyi değerlendirdiler ve skoru eşitlediler. Maçın oynanan futbola uygun bir netice ile bittiğini söyleyebiliriz'' diye konuştu.
Takımlarının Ziraat Türkiye Kupası'nda Trabzonspor ile yaptığı karşılaşma nedeniyle yorgunluk yaşadığını dile getiren Dizar, ''Bundan sonra bir toparlanma dönemine girmemiz lazım. Artık bizi zor karşılaşmalar bekliyor. Daha ciddi ve dikkatli davranarak, üst sıralarda kendimize yer bulmalıyız'' dedi.
 Dizar ayrıca, Ankaragücü karşılaşmasında sakatlanan genç oyuncuları Abdülkadir Kayalı'nın durumunun çekilecek MR'dan sonra netlik kazanacağını da sözlerine ekledi

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz