FUTBOL TAKIMIMIZ TÜRK TELEKOM MAÇI IÇIN KAMPA GIRD

Ikinci Lig A Kategorisi'nde üst üste oynadigi son iki maçta Sariyer ve Karagümrük'ü maglup ederek 2. siraya yükselen Turuncu-Mavili ekibimiz, pazar günü kendi sahasinda oynayacagi Türk Telekomspor maçi için 3 puan parolasiyla kampa girdi.

İkinci Lig A Kategorisi'nde üst üste oynadığı son iki maçta Sarıyer ve Karagümrük'ü mağlup ederek 2. sıraya yükselen Turuncu-Mavili ekibimiz, pazar günü kendi sahasında oynayacağı Türk Telekomspor maçı için 3 puan parolasıyla kampa girdi.
Kart cezalıları Efe ve Cihat'ın dışında eksiği bulunmayan takımımız 10 Ekim 2004 Pazar günü Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı'nda saat 15.00'da karşılaşacağı Türk Telekom engelini de kayıpsız geçerek galibiyet serisini sürdürmeyi hedefliyor.
Her geçen hafta takımda taşların biraz daha yerli yerine oturduğunu kaydeden teknik direktörümüz Uğur Tütüneker, Türk Telekom maçının zor geçeceğini belirterek, "Rakibimiz son haftalarda başarılı bir performans ortaya koyarak çıkışa geçti. Ancak biz de iyi bir takımız, evimizde oynayacağımız bu maçı da kazanarak yakaladığımız çıkışı sürdürmek istiyoruz" diye konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz