Futbol takimimiz Ç.Dardanel maçi için kampta

Türkiye Ikinci Futbol Ligi A Kategorisi'nde son 4 haftada 2 puan çikarabilen Turuncu-Lacivertli ekibimiz, Pazar günü sahasinda oynayacagi Çanakkale Dardanelspor maçi için 3 puan parolasiyla kampa girdi.

Türkiye İkinci Futbol Ligi A Kategorisi'nde son 4 haftada 2 puan çıkarabilen Turuncu-Lacivertli ekibimiz, Pazar günü sahasında oynayacağı Çanakkale Dardanelspor maçı için 3 puan parolasıyla kampa girdi.
Pazar günü saat 13.30'da başlayacak ve Mücahit Tatar'ın yöneteceği karşılaşmada takımımızda kupa maçında yan bağları koparak sezonu kapatan Merthan'ın yanı sıra sakatlıkları bulunan İlhan ve Evren forma giyemeyecek.
Özellikle son 4 haftada istedikleri sonucu alamadıklarını belirten teknik direktörümüz Uğur Tütüneker, "Rakibimiz ligin ilginç ve en çok gol atan takımlarından. Bir hafta farklı kazanıp diğer hafta farklı kaybedebiliyor. Onlar da bizim gibi son haftalarda istedikleri sonucu alamadılar. Bu açıdan ilginç bir maç olacak. Hedefimiz Çanakkale Dardanelspor engelini kayıpsız geçerek 4 haftalık galibiyet hasretine son vermek." dedi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz