Futbol Altyapı'nın Milli Gururu

Genç yetenekleri türk sporuna kazandırmayı hedef edinen Kulübümüz, Futbol Altyapı Gençlik Geliştirme Programı'nda yer alan Yunus Genç ve Hamza Tosun'un U-15, Enes Subaşı'nın ise U-17 Milli takımlarında forma giyme başarısı göstermesinin gururunu yaşanıyor.

 Gençlik Geliştirme Ligi'nde Mustafa Sarıgül koordinatörlüğünde mücadele veren Futbol Altyapımız, Milli takımlara oyuncu vermenin mutluluğunu yaşıyor.  Öncelikli hedefin genç yeteneklerin spora kazandırılması, kötü alışkanlıklardan uzak tutulması ve sosyalleşmesini sağlamak olan Futbol Altyapı takımlarımızda mücadele eden 3 oyuncumuzun Milli takım formasını giyme başarısı göstermesi Kulübümüzün ve altyapımızın doğru yolda olduğunu göstermektedir.

U-15 Milli Takımına seçilen ve Antalya'da oynanan İrlanda ve Hollanda maçlarından mücadele eden sporcularımız Yunus Genç ve Hamza Tosun ile U -17 Milli takımında İspanya'da düzenlen La Manga Turnuvası'nda Norveç ve Slovakya karşısında forma giyerek ülkemizi ve kulübümüz başarıyla temsil eden Enes Subaşı'nı bu başarılarından dolayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Sporcularımızın bu başarısı Futbol Altyapı ailesi ve takım arkadaşları tarafından kesilen pastayla kutlandı. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz