Filede Gençlerimiz Rakip Tanımıyor: 3-0?

İstanbul Mahalli Ligi`nde mücadele eden Genç Erkek Voleybol takımımız Haydarpaşa Lisesi Vakfı`nı 25-10, 25-13 ve 25-8 biten setler sonunda 3-0 mağlup ederek 7`de 7 yaptı ve yenilgisiz liderliğini sürdürdü.

Burhan Felek Spor Salonu`nda oynanan müsabakada Haydarpaşa Lisesi Vakfı ile karşı karşıya gelen Ertan Albayrak yönetimindeki Genç Erkek Voleybol takımımız baştan sona üstün bir performans ortaya koyduğu maçta rakibini mağlup ederek 7`de 7 yaptı ve Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe`nin önünde liderliğini sürdürdü: 3-0.
Yankı, Tunay, Oğuz, Fatih, İsa, Muhammed ve liberoda Buraklı kadrosuyla Haydarpaşa Lisesi karşısında mücadele veren ve şampiyonluğun en büyük adayları arasında olan Genç Erkek Voleybol takımımız teknik molalara önde girdiği ilk seti 25-10 kazanarak seride 1-0 öne geçti.
İkinci sette de rakibine üstünlüğüne kabul ettiren Gençlerimiz bu seti 12 sayı farkla 25-13 kazanarak seriyi 2-0`a taşıdı.
Üçüncü sete ilk iki seti rahat kazanmanın moraliyle çıkan Voleybol takımımız bu seti de açık farklar (17 sayı) 25-08 kazanmasını bildi ve salondan 3-0 galip ayrılan taraf olmayı başardı.
Bu sonuçla 7. maçından da galip ayrılmasını bilen turuncu-lacivertli ekibimiz namağlup liderliğini sürdürdü.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz