Filede Gençlerimiz Es Geçmiyor: 3-1?

İstanbul Mahalli Ligi`nde mücadele eden Genç Erkek Voleybol takımımız Es Spor`u 24-26, 25-11, 25-12 ve 25-12 biten setler sonunda 3-1 mağlup ederek 4`te 4 yaptı ve yenilgisiz liderliğini sürdürdü.

Burhan Felek Spor Salonu`nda oynanan müsabakada Es Spor ile karşı karşıya gelen Ertan Albayrak yönetimindeki Genç Erkek Voleybol takımımız ilk setin dışında etkili bir oyun ortaya koyduğu maçta rakibini mağlup ederek 4`te 4 yaptı ve Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe`nin önünde liderliğini sürdürdü: 3-1.
Yankı, Tunay, Oğuz, Çağlar, İsa, Muhammed ve liberoda Burak ve sonradan oyuna giren Aykut`lu kadrosuyla Es Spor karşısında mücadele veren ve şampiyonluğun en büyük adayları arasında olan Genç Erkek Voleybol takımımız büyük çekişmeye sahne olan ilk seti uzatmada 26-24 kaybederek seriye 1-0 yenik başladı.
İkinci sette toparlanan ve rakibine üstünlüğünü tamamen kabul ettiren turuncu-lacivertli ekibimiz bu seti 14 sayı farkla 25-11 kazanarak seriyi 1-1`e taşıdı.
Üçüncü sete ikinci seti açık farkla kazanmanın moraliyle çıkan Voleybol takımımız bu seti de 13 sayı farkla 25-12 kazanmasını bildi ve seriyi 2-1 yaptı.
Dördüncü sette de başarılı performansını sürdüren ve her iki teknik molaya da önde giren gençlerimiz seti 25-12 maçı da 3-1 kazanmasını bildi ve
Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe`nin önünde zirvedeki yerini korudu.
Gençlerimiz daha önceki maçlarda Mef Koleji, Galatasaray B ve Füsun Önder Lisesi`ni aynı skorlarla 3-0 mağlup etmişti.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz