Filede Bozkurt`u Kolay Atlattık!?

Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi`nde mücadele eden turuncu-lacivertli ekibiniz Bozkurt Belediyesi`ni 3-0 yenerek 20 puana ulaşarak 2. Sıraya yükseldi. Genç takımımız rakibini 2-0`la geçerek Arkas`ı takibini sürdürdü.

Haldun Alagaş Spor Salonu`nda Bozkurt Belediyesi`ni konuk eden Erkek Voleybol takımımız rakibini 25-11, 25-23 ve 25-17 biten setler sonunda 3-0 mağlup ederek 20 puana ulaştı ve 2. Sıraya yükselerek zirve takibini sürdürdü.
Maça Millar, Trommel, Touzinsky, Ulaş, Volkan, Erhan ve Liberoda Burak`la çok iyi başlayan Erkek Volevbol takımımız ilk seti açık farkla 25-11 alarak seride öne geçti.
İkinci sette toparlan rakibi, karşısında oyundan düşmeyen turuncu-lacivertli ekibimiz çekişmeli geçen bu seti de 25-23 kazanarak 2-0 öne geçen taraf oldu.
Üçüncü sette Bozkurt Belediyesi`ne şans tanımayan takımımız seti 25-17 maçı da 3-0 alarak zirve takibini sürdürdü.
GENÇLER TAKİPTE!
Aynı Salonda Bozkurt Belediyesi ile karşı karşıya gelen Genç Erkek Voleybol takımımız rakibini rahat bir oyunun ardından 2-0 mağlup edip 22 puana ulaşarak lider Arkas`ı takibini sürdürdü.
Karşılaşmaya İsa, Muhammet, Yankı, Zeynel, Anıl, Oğuz ve liberoda Fatih`le başlayan Genç Erkek takımımız daha sonra oyuna dahil olan Çağlar ve Aykut`un da katkılarıyla salondan galip ayrılmasını bildi. İlk seti 25-20 alan ekibimiz 2. Seti ise 18 sayı farkla 25-07 alarak salondan 2-0 galip ayrılarak 3 puanın sahibi oldu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz