File`nin Yildizlari Zirvede: 3-0..

Istanbul Yildizlar Ligi`nde mücadele eden Turuncu-Lacivertli ekibimiz namaglup çiktigi maçta yine namaglup lider durumda bulunan Arçelik`i 3-0 maglup ederek koltugu devralip sezonun ilk yarisini yenilgisiz lider tamamladi.

Doğan Aytekin ve Deniz Dalga yönetimindeki Yıldız Erkek Voleybol takımımız Burhan Felek Spor Salonu`nda oynanan maçta güçlü rakibini rahat bir oyunla mağlup ederek liderlik koltuğuna oturdu: 3-0.
Çekişmeli geçen ilk seti 25-21 kazanmasını bilen takımımız seride 1-0 öne geçti.
İkinci sette mükemmel ve hatasız bir oyun sergileyen ekibimiz rakibine de fazla sayı şansı tanımadığı bu seti 11 sayı farkla 25-14 kazanarak seriyi 2-0`a taşıdı.
Üçüncü sete iyi başlayan ve teknik molalara önde giren Yıldızlarımız setin sonlarına doğru rehavete kapılmasına rağmen seti 25-23 maçı da 3-0 kazanmasını bildi ve Arçelik`ten koltuğu devralarak sezonun ilk yarısını namağlup tamamladı.
Sezonun ilk yarısını yenilgisiz tamamlayarak büyük bir başarıya imza atan Turuncu-Lacivertli ekibimizde şu sporcular yer alıyor: İsa Kızılcık, Yalçın Özbek, Tunay Güçlü, Berkay Debreli, Aykut Güler, Özgün Yıldız, Fatih Cihan, Anıl Tuncer, Bura Mert, Berkant Tay, Ahmet Tiryaki, Abdüssemih Çavuşlar ve Esat Alioğlu.
Bu arada Tozkoparan Spor Salonu`nda oynanan maçta Yeniköy`e konuk olan Şakir Kayhan yönetimindeki Genç Erkek takımımız ise rakibini 3-0 mağlup etmeyi başardı.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz