ETTU Cup`ta 3. Turdayız?

Avrupa Masa Tenisi Federasyonu tarafından Belçika`da düzenlenen Avrupa Kulüpler Kupası (ETTU Cup) 2. tur maçında Erkek Masa Tenisi takımımız 3 maçını da kazanarak 3. tura yükseldi.

Belçika`da yapılan Avrupa Erkekler Kulüpler Kupası 2. tur grup maçında lider olan Masa Tenisi takımımız adını 3. tura yazdırdı. Safa Avcı, Peng Fei Jiang, Gencay Menge ve Sheng Sheng`den kurulu Masa Tenisi takımımız Ettu Cup 2. tur grup maçlarında Fransa temsilcisi S.A.G. Cestas`ı 3-1 mağlup etti. Ardından Belçika temsilcisi İso Basse Sambre`yi de 3-1`le geçen turuncu-lacivertli ekibimiz son olarak da Sırbistan temsilcisi Partizan Belgrad`a da aynı tarifeyi uygulayarak rakibini 3-1 mağlup etti ve grubu lider tamamlayarak adını 3. tura yazdırdı. Erkek Masa Tenisi takımımızın da yer alacağı üçüncü tur maçları 07-10 Kasım 2008 tarihleri arasında daha sonra belirlenecek bir ülkede yapılacak.
Kafile Başkanlığı`nı Harun Karaca`nın yaptığı kafilemiz Şube Sorumlusu Bayram Sezgün, Antrenör Jiang Chao ve sporcular Safa Avcı, Peng Fei Jiang, Gencay Menge ile Sheng Sheng`den oluşuyor.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz