Ettu Cup'ta 2. Turdayız.

Avrupa Masa Tenisi Birliği (ETTU) Kupası 1. Etap C Grubu müsabakaları İstanbul'da sona ererken; İtalyan, Portekiz, Litvanya ve Sloven rakiplerini mağlup edip 4'te 4 yapan Masa Tenisi Erkek takımımız adını grup lideri olarak 2. tura yazdırdı.

 Kulübümüzün ev sahipliğinde Cebeci Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen organizasyonda, turuncu-lacivertli ekibimizin yanı sıra Portekiz'in GD Toledos, Slovenya'nın NTK Ilirjia, Litvanya'nın Montoutojas ve İtalya'nın ASD Marcozzi takımları mücadele etti. Şampiyonada ilk sırayı alan İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz ve 2. sırada yer alan İtalya'nın ASD Macozzi takımları adını 2. tura yazdırdı.

2 gün süren müsabakalarda oynadığı 4 maçı da kazanan Gencay Menge, Safa Avcı ve Halil Hacı'dan kurulu İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz ilk maçında İtalyan ASD Marcozzi'yi 3-1, ikinci maçında Litvanya temsilcisi Montoutojas'ı ve üçüncü maçında ise Portekiz ekibi GD Toledos'u 3-0'lık skorlarla mağlup etti ve ilk günü lider tamamladı. İkinci gün maçında ise Sloven NTK Ilirija'yı 3-2 yenen Erkek Masa Tenisi Takımımız 4'te 4 yaparak adını Ettu Cup'ta 2. tura yazdırdı. Şampiyonada adını 2. tura yazdıran diğer ekip ise 4'te 3 yapan İtalyan temsilcisi ASD Marcozzi oldu.

Bu arada Slovenya temsilcisi NTK Ilirija, Portekiz Temsilcisi GD Toledos ve Litvanya temsilcisi Montoutojas ise şampiyonaya veda eden ekipler oldular.

Organizasyonda oynanan maçlar şöyle sonuçlandı:

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-ASD Marcozzi: 3-1

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Montoutojas: 3-0

İstanbul Büyükşehir Belediyespor- GD Toledos: 3-0

İstanbul Büyükşehir Belediyespor- NTK Ilirija: 3-2

GD Toledos-ASD Marcozzi: 0-3

NTK Ilirija-ASD Marcozzi: 0-3

Montoutojas- ASD Marcozzi:1-3

GD Toledos -NTK Ilirija :0-3

NTK Ilirija-Montoutojas: 2-3

GD Toledos- Montoutojas: 1-3

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz