Erkek Raketlerimiz 3. Etapta fire vermedi

İzmir'de yapılan Masa Tenisi Süper Lig 1. Devre 3. Etabında erkek takımımız 4'te 4 yaparak zirvede yer alırken, Bayan takımımız ise 4'te 2 yaparak zirve takibini sürdürdü.

 Süper Lig ilk 2 etabını 8'de 8 yaparak kayıpsız geçen Gencay Menge, Ahmet Li ve Bora Wang'dan oluşan Erkek takımımız 3. Etap maçlarında da 4'te 4 yaparak 12 maç sonunda yenilgisiz olarak zirvede yer aldı.

Bursa Tofaş, Yalova Belediyesi ve İstanbul Kupası'nı aynı skorlarla 4-0, Sistem Reklamcılık'ı ise 4-1 mağlup eden Masa Tenisi Erkek takımımız şampiyonluk yolundaki iddiasını ortaya koydu.

İlk iki etapta 6 maçını kazanan 2 maçını kaybeden Bayan takımımız ise 3. Etapta Antalyaspor'u 4-1, İzmir Büyükşehir'i 4-3 mağlup edip, Anadolu Üniversitesi'ne 4-2, Ankara Tigemspor'a ise 4-0 ve mağlup olarak 12 maç sonunda 8 galibiyet 4 mağlubiyet almış oldu.  

Öte yandan İstanbul'da yapılan Cumhuriyet Kupası müsabakalarında Büyük Erkeklerde Kerem Karaman 1., Genç Erkeklerde Batuhan Uluçak 1., Levent Boruç 2. olarak kürsüde yer aldı. Yıldız Erkeklerde ise sporcularımızdan Furkan Çekli 1., Tarık Uluçak ise 2. oldu. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz