Erkan, Mülayim ve Yigitcan Büyüksehir`de..

Türkiye Ikinci Futbol Ligi A Kategorisi`nde sampiyonluk parolasiyla transfer ve kamp çalismalarini sürdüren Istanbul Büyüksehir Belediyespor Galatasaray`in genç yetenekleri Erkan Ferin ve Mülayim Erdem ile Bakirköyspor`dan Yigitcan Erdogan`i renklerine ka

Langa Tesisleri`nde düzenlenen ve Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ ile Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar`ın da hazır bulunduğu törende Erkan Ferin ve Mülayim Erdem 1 yıllığına kiralık, Yiğitcan Erdoğan ise 4 yıllık resmi sözleşmeye imza attı.

Transfer çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdüklerini belirten Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ, "Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı`nın raporu doğrultusunda Erkan, Mülayim ve Yiğitcan gibi genç yetenekleri kadromuza katarak transferlerimizi büyük ölçüde tamamladık. Ligin ilk haftasında karşılaşacağımız Akçaabat Sebatspor maçını sabırsızlıkla bekliyoruz" diye konuştu.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar ise, "Daha önce kadromuza kattığımız tecrübeli isimlerin yanına Erkan, Mülayim ve Yiğitcan gibi genç yetenekleri katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gerek teknik ekip, gerek futbolcu açısından iyi bir kadro oluşturduk. 90 dakika boyunca koşan, mücadele eden ve izleyenlere seyir zevki veren, Lig A`ya renk katacak bir takım kurduk. İnşallah çalışmalarımızın karşılığını lig başladığında alacağız" şeklinde konuştu.

Bu arada Turuncu-Lacivertli ekibimiz 12 Ağustos Cumartesi günü İkinci Lig A Kategorisi takımlarından Kocaelispor ile Maltepe Stadı`nda saat 17.00`de bir hazırlık maçı yapacak.Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz