Erdem:"Oyuna kötü başladık.."

Teknik direktörümüz Arif Erdem, Mersin İdman Yurdu karşısında oyuna kötü başladıklarını ve ilk dakikalarda gol yediklerini ve daha sonra oyunu çevirme çabalarının sonuç vermediğini söyledi.

 Mersin mağlubiyetini maçın ardından düzenlenen basın toplantısında değerlendiren teknik direktörümüz Arif Erdem, ilk yarıya kötü başlayıp kötü bir gol yediklerine dikkat çekerek, ' İkinci yarıda oyunun tamamen hakimi olduk. Ancak sonuca ulaşamadık. Mersin İdman Yurdu haklı bir galibiyet aldı, kutluyorum. Bizim, play-off'a kalabilmemiz için bu maçımızdan daha iyi futbol oynamamız gerekiyor'' dedi.

Oyuncumuz Samuel Holmen de ilk yarıda kötü futbol oynadıklarını belirterek, ''Maçın başında rakibe gol fırsatı verdik, rakip de bunu değerlendirdi. Maalesef bunu son zamanlarda çok sık yapıyoruz. İkinci yarıda takım halinde daha çok çalıştık ve toparlandık. Fırsatlar da bulduk, ancak bu fırsatları değerlendiremedik. Maçın sonlarına doğru bir gol daha yiyerek sahadan 2-0 mağlup ayrıldık. Biz ilk yarıdaki kötü futbolumuzla maçı kaybettik. Eğer play-off'a katılmak istiyorsak, bu maçımızdan daha iyi futbol oynamamız gerekiyor diye düşünüyorum'' diye konuştu.

Cihan Haspolatlı ise ''Maçı kaybetmemiz ve oyuncu arkadaşımız Kamil'in sakatlanması nedeniyle üzgünüz. Önümüzde 3 maçımız var. Bu maçlarda en az fireyi vererek, play-off'a kalan takım olmak istiyoruz'' ifadesini kullandı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz