Erdem, "Kalitemizi ortaya koyarak kazandık"

Samsunspor'u farklı mağlup ederek üst üste 3. galibiyetin alan ve yükselişini sürdüren takımımızın teknik direktörü Arif Erdem, “Futbolcu arkadaşlarım kalitelerini ortaya koydu” dedi.

 Teknik Direktörümüz Arif Erdem, müsabaka sonrası düzenlediği basın toplantısında maça iyi başladıklarını belirterek, şunları söyledi: ''Sonuçta Samsunspor'un durumu belli. Bütün futbolcu arkadaşlarımız bunun bilincindeydi. Maça iyi başladık. Nitekim golleri bulduk. Kaliteli takım olduğumuz için bugün iyi futbol izlettirdiğimizi düşünüyorum. Bulduğumuz pozisyonların 4 tanesini gole çevirdik. Bir o kadar da pozisyonu değerlendiremedik. Bundan sonraki maçlarında Samsunspor'a başarılar diliyorum.''

Tecrübeli futbolcumuz Pierre Webo, çok iyi oynadıklarını belirterek, ''Bugün 3 puanı almaktı önemli olan. iyi oynadığımızı düşünüyorum. Çok pozisyona girdik. Girdiğimiz pozisyonlara baktığımızda doğru bir skor yakaladığımıza inanıyorum'' dedi.
Samsun'a 3 puan için geldiklerini belirten genç futbolcu Taner Yalçın ise, ''Yendiğimiz için çok mutluyuz. Çıkışımızı devam ettiriyoruz'' ifadesini kullandı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz