Erdem: “İstediğimiz performansı sergileyemedik”

Teknik direktörümüz Arif Erdem, Sivasspor karşısında ortaya konulan futbolun kendilerine yakışmadığını söyledi. Karşılaşma sonrası değerlendirmede bulunan Erdem, “4-5 haftadır sergilediğimiz o güzel oyunu maalesef bugün sergileyemedik.'' dedi.

 Sivasspor beraberliğini değerlendiren teknik direktörümüz Arif Erdem, takımının ortaya koyduğu futboldan memnun kalmadığını açıkladı. Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında açıklamada bulunan Erdem, takım olarak maçta istedikleri performansı sergileyemediklerini belirterek, ''Açıkçası oyuncularıma bu oyun yakışmadı'' dedi. Arif Erdem, karşılaşmaya kötü başladıklarını anlatarak, şunları kaydetti: ''İlk 20-25 dakika gerçekten çok kötüydük. Bize yakışmayan bir oyun sergiledik. Zaten Sivasspor bu sürede golü buldu. Akabinde biz de gol atarak, oyunu biraz daha elimize almaya çalıştık. İkinci yarı orta saha mücadelesi şeklinde devam etti. Biz de kazanabilirdik, Sivasspor da kazanabilirdi. Takımıma yakışmayan bir oyun sergilediğimizi düşünüyorum. Böyle kötü bir oyunla bir puanla almak tabii ki iyi. Açıkçası oyuncularıma bu oyun yakışmadı. 4-5 haftadır sergilediğimiz o güzel oyunu maalesef bugün sergileyemedik.''

Futbolcularımızdan Gökhan Süzen ise ilk yarı kötü mücadele ettikleri karşılaşmada, final paslarını doğru yapamadıklarını dile getirerek, ''Eğer final paslarını doğru yapabilseydik, bugün buradan farklı bir skorla ayrılabilirdik. Ancak maçın hakkının beraberlik olduğunu düşünüyorum. Çünkü Sivasspor'un da pozisyonları vardı'' dedi. Öte yandan, maçta sarı kart gören futbolcularımızdan Efe İnanç, cezalı duruma düştü. 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz